• Chainlink widział kilka mieszanych akcji cenowych w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni, a sprzedający wcześniej przejęli kontrolę nad jego ceną
  • Kryptokur waluta wykazuje teraz pewne oznaki siły, ponieważ cały rynek zaczyna się odbijać i wspinać wyżej
  • Jeden z handlowców uważa, że w najbliższym czasie może nastąpić przeprowadzka na wyższy poziom, a teraz chce przekroczyć 13,00 dolarów, ponieważ jego dynamika zaczyna się budować.
  • Inwestor uważa, że siła w stosunku do pary transakcyjnej BTC kryptocurrency może być również oznaką, że w najbliższym czasie nastąpi wzrost.

Chainlink był na dzikiej przejażdżce w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni, a jego działania cenowe w dużej mierze śledzenia Bitcoin i reszta rynku krypto.

Bliskie związki LINK z BTC i akcji cenowej ETH spowodowały, że na początku tego tygodnia zaobserwował intensywną sprzedaż, z Bitcoin spadł do najniższego poziomu 17.600 dolarów, podczas gdy ETH spadł aż do 528 dolarów.

Presja zakupowa na tych niskich cenach okazała się dość intensywna i pomogła kryptom dostrzec gwałtowny wzrost cen, który wysłał je z powrotem w kierunku ich wszechobecnych szczytów.

Według jednego z analityków LINK ma jeszcze sposób na osiągnięcie swoich wszechczasowych szczytów w regionie dolnych 20,00 dolarów, ale przejście do tego miejsca może być nieuchronne, ponieważ jego siła techniczna zaczyna się kształtować.

Rajdy łańcuchowe w kierunku 13,00$ jako trend wzrostowy na całym rynku

W momencie pisania, Chainlink handluje ponad 6% po swojej obecnej cenie 12,95 dolarów. Oznacza to znaczny wzrost w porównaniu z ostatnimi zaniżonymi cenami o 11,60 dolarów, ustalonymi zaledwie kilka dni temu.

Opór w tym przypadku wydaje się być dość intensywny, ponieważ wzrósł on aż do 13,20 dolarów wcześniej, zanim zaczął się napływać nacisk na sprzedaż, który spowodował spadek jego ceny.

Od tego czasu odbił się i mógł zobaczyć godne uwagi zyski raz może złamać powyżej poziomu oporu krótkoterminowego.

Analityk twierdzi, że LINK to siła budowlana w stosunku do BTC

Jeden z analityków wyjaśnił w jednym z ostatnich tweetów, że Chainlink może być na krawędzi widząc jakiś ogromny rozmach w nadchodzących dniach.

Wskazuje on na pewną siłę, która zaczyna się wyłaniać, patrząc w stronę pary transakcyjnej BTC LINK’a.

„LINK. Nie przestaję mówić o używaniu spodenek LINK’a jako zabezpieczenia BTC. Osobiście zamykałem ten żywopłot dziś rano. W końcu widziałem, jak do LINK/BTC wkrada się jakaś siła. Marines z LINK przegrali bitwę, ale mogą wygrać wojnę.“

Nadchodzących kilka dni powinno rzucić nieco poważnego światła na to, gdzie krypto waluta będzie się rozwijać w najbliższych tygodniach.